tagLoving WivesTelefonda

Telefonda

bymofilius©

Karımın sesi biraz yorgundu ama haylı memnun olduğu da belliydi. O küçük Yunan adasına gideli bir hafta olmuştu. İlk defa telefon ediyordu. Büyük bir merakla bekliyordum aramasını.

- "Nasılsın bebek..?" diye sordum, "Eğleniyor musun..?"

- "Ahhh sevgilim..."

- "Ne oldu..? Yoksa memnun değil misin..?"

- "Ahh çok memnunum sevgilim... Bir bilsen..."

- "Anlatmazsan bilemem ki..."

- "Beni sikiyorlar burada..."

- "Kim... Ya da sikiyorlar dediğine göre 'kimler'diye sormam lazım galiba..."

- "Ahhh, Yunanlılar sevgilim... Hangisi geçirirse sikiyor beni... Üstelik en az iki kişi sikiyorlar biliyor musun..? Ohhhh çok güzel sevgilim... En az iki kişi sikiyorlar beni..."

- "Anlatmıyacak mısın..?"

- "Hangisini..?"

- "En güzelini hangisiyse onu tabii bebeğim..."

- "Ohhh sevgilim hepsi güzeldi... Çok güzel sikiyorlar beni biliyor musun..? Her yerimi sikiyorlar... Amımı, ağzımı, götümü, her yerimi sikiyorlar sevgilim... Söyledim ya, en az iki kişi sikiyorlar üstelik... Kimi zaman da üç, hatta dört kişi birden... Aynı anda amımdan, götümden, ağzımdan sikiyorlar beni sevgilim... Ohhhhh çok güzel..."

- "Hep böyle kalabalıklar mı bebeğim..?"

- "Ohhh evet... Kalabalıklar ve her yerde sikiyorlar beni... En akıl almaz yerlerde bile sikiyorlar... Bir keresinde nerede siktiler beni biliyor musun sevgilim..? Belediye otobüsünde... Ahhh sevgilim, otobüste siktiler beni... Ohhhh öyle güzeldi ki... Kaç kere belimin geldiğini bile bilmiyorum sevgilim..."

- "O zaman bunu anlat işte..."

- "Kaldığım otelden kent merkezine gitmek için iki yol var sevgilim. Ya taksiye binmek gerekiyor, ya da otobüse. İlk günler taksiye bindim. Sonra bir de otobüsü denemek istedim. Tabii otobüsün bir balıkçı köyünden kalkıp, otelimizin önünden geçerek kent merkezine gittiğini bilmiyordum. Turistlerin otobüse pek binmediğini de. Üstelik, yolculuk yaklaşık 45 dakika sürüyormuş. €ünkü her yerde duruyor otobüs. Neyse, bir sabah durağa gidip beklemeye başladım. Benden başka bir kaç Yunanlyı erkek vardı o kadar. Daha oraya gider gitmez, hepsi beni gözleriyle sikmeye başladılar sevgilim. Ohhh çok güzeldi..."

- "Ne giymiştin peki..?"

- "Pek bir şey giymiş sayılmazdım sevgilim. Burada hava çok sıcak. İnsan fazla giyinemiyor. O gün senin aldığın uçuk sarı etekle büstiyer vardı üstümde..."

- "Offf müthiş..."

Karımı, o giysilerin içinde gözümün önüne getirebiliyordum. Özenle seçmiştim her şeyi. Büstiyerin beyaz, incecik penye kumaşı, neredeyse şeffaftı. Aslında kesilmiş bir fanilaya benziyordu. Etek ise yine aynı incelikte ama uçuk sarı bir penye kumaştan yapılmıştı. İyice boldu. Ama o kadar kısaydı ki, ancak kıçının yuvarlaklarını gizleyebiliyordu karımın. Dik durduğu zaman tabii. Örneğin hafifçe öne eğilecek olsa, müthiş bir manzara çıkıyordu ortaya. Hiç bir zaman kilot giymezdi karım. Dolayısıyla, o otobüs durağında bekleyen Yunanlılar'a hak vermemek mümkün değildi.

- "Ayaklarında ne vardı bebeğim..?" diye sordum ona.

- "Siyah dekolte ayakkabılarım..." dedi karım, "Onları da sen almıştın..."

Şimdi gözümün önündeki resim daha da müthişleşmişti. Yolum Frankufrt'a düştüğü bir gün, genelde orospuların alış-veriş ettiği bir çarşıdan almıştım o ayakkabıları. Tabanları iki santim kalınlığındaydı. Topukları ise on santimdi. Ama en müthiş yanı, yalnızca bir kaç banttan yapılmış olmalarıydı. Parmakları olduğu gibi açıkta birakıyordu. Kısacası, karımın ayaklarının tüm güzelliğini, müthiş tahrik edici bir biçimde ortaya çıkarıyordu terlikler. Yüksek topukları nedeniyle de, o başdöndürücü güzellikteki bacakları da, adeta öldürücü bir hale geliyordu.

- "Sonra otobüs geldi..." diye devam atti karım, "Ama o kadar kalabalıktı ki, neredeyse vazgeçecektim binmekten. Sonra, 'Ne olursa olsun' deyip arka kapıdan bindim ve kendimi bir anda bir anda bir yığın erkeğin arasına sıkışmış buldum. Bereket versinh, orta yaşlı bir kadın da vardı orada. Yunanca bir şeyler söyleyip, insanların bana yol vermesini sağladı ve sonunda, arka sahanlığın dibinde, camın hemen yanında bir yere sıkıştım. Sağ yanım dışında her taraftan Yunanlı erkeklerle çevrilmiştim sevgilim. Vücutları vücuduma değiyor, kokuları burnuma doluyordu. Amım iyice sulanmıştı..."

Dinlerken gözlerimi kapayıp o anı beynimin içinde canlandırmaya çalıştım. Karımın o kadar erkeğin arasına sıkışmış halini düşünmek bile o kadar taprik ediciydi ki, sikim kalkıp, kazık gibi olmuştu. Karım, giderek daha çok heyecanlanmakta olduğunu belli eden bir ses tonuyla anlatmayı sürdürüyordu.

- "Arkamdaki adam kırkının üstündeydi. Öyle bir sıkışmıştım ki, sırtım göğsüne, kalçalarım da kasıklarına yapışmıştı sanki. Önümde duran daha gençti. Yüzü bana dönüktü. Hemen hemen benim kadardı boyu. Memelerim göğsünde ezilmişti adamın. Ohhhh amım ateş gibi yanıyordu sevgilim. İki Yunanlı'nın arasına sıkışmış, eriyordum sanki. İkisinin de siki kalkmıştı bu arada. Bir sik önden karnıma, öbürü arkadan kıçıma bastırıyordu. Ohhh çok güzeldi sevgilim..."

"Sonra arkamdaki, nasıl becerdiyse, elini aramıza zoktu ve kıçımı okşamaya başladı. Ohhh sevgilim, öyle hoşuma gitti ki bu, amım çeşme gibi akmaya başladı neredeyse. Vücudum titriyordu. Tabii bunu hemen anladı adam ve elini biraz aşağı indirip eteğimin altına soktu ve parmakları çıplak tenimi buldu. Titreme daha da arttı o zaman sevgilim. Sonra parmağını arkadan getirip amımın dudakları arasından içeri kaydırdı adam. İşte o zaman iyice koptu film sevgilim. Belim geldi birden. Ohhh müthişti sevgilim..."

Karımın anlattıklarını dinlerken o kadar çok tahrik olmuştum ki, sikim artık neredeyse pantolonumu yırtacak hale gelmişti. Fermuarımı indirip dışarı çıkardım. Sonra sağ elimle, hafif hafif otuzbir çekmeye koyuldum.

- "Düşmemek için, önümdeki adamın koluna tutunmak zorunda kalmıştım sevgilim. Amımdan akan sular, bacaklarımın iç taraflarındanh dizlerime doğru iniyordu. Sonra arkamdaki, daha da müthiş bir şey yaptı. Parmağını amımdan çekip, götümün deliğiyle oynamaya başladı. Ohhhh, işte o zaman deli oldum gerçekten de. Götümün deliği bir çiçek gibi açıldı adamın parmağı altında. O da hafifçe bastırıp parmağını soktu içime. Küçük bir inleme kaçırdım ağzımdan. Kalçalarım geri gitti..."

"Önümdeki adam da, bu arada birşeyler olup bittiğinin farkına varmıştı tabii. O da sol elini getirip önden eteğimin altına soktu ve parmakları bir anda amıma ulaştı. Ne halde olduğumu farkeder etmez de, orta parmağını soktu amıma.... Ohhhh sevgilim, çok güzeldi... O kalabalığın içinde, bir parmak amıma, bir parmak götüme girmişti. Durmadan belim geliyordu artık..."

"Sonra arkamdaki adamın birşeyler yaptığını sezdim. Ama ne yaptığını bir türlü kestiremiyordum. Zaten aldırdığım da yoktu. Deliklerime girip çıkan parmaklar beni öylesine mestetmişti ki, dünya umurumda değildi. Ama biraz sonra, onun ne yaptığını anlayarak iyice heyecanlandım sevgilim... Ohhh sikini çıkarmıştı pantolonundan ve arkadan bir anda bacaklarımın arasına kaydı o ateş gibi yanan kocaman şey. Ve daha ne olduğunu tam kavramama bile izin vermeden ne yaptı biliyor musun sevgilim..? Sikinin başını, parmağını çıkardığı götüme dayadı... Ohhh asıl şimdi delirme noktasına gelmiştim. İyice açıldı götüm sevgilim... O da bastırıyordu zaten... Yavaş yavaş sokmaya başladı götüme... Ohhh sevgilim. o kalabalık otobüste, herkesin arasında, götüme sokuyordu sikini..."

"Önümdeki adamla gözgöze geldik bu arada. Olup bitenin farkındaydı tabii. Parmağı hala amıma girip çıkıyordu ve öteki adamın sikini götüme soktuğunu anlamıştı. Gözleri alev alev yanıyordu. Sonra o da hareketlendi. Tanrım o da pantolonunun önünü açıyor, sikini dışarı çıkarmaya uğraşıyordu. Bunu o kadar çabuk başardı ki, akıl alır gibi değildi. Bir eliyle tuttuğu gibi, doğrudan amıma dayadı sonra da. Amım öyle sulanmış, öyle açılmıştı ki, bir anda yuttu sanki o Yunanlı sikini. Sevgilim, bir anda amım da götüm de sikle doluvermişti. Hem de bir otobüsün içinde. Ohhh gerçekten çıldırma noktasına gelmiştim. Artık hiç durmadan geliyordu belim..."

"O kadar sıkışıktı ki, adamlar pek hareket edemiyor, siklerini içime sokup çıkaramıyorlardı. Ama buna gerek de yoktu pek sevgilim... Ben kalçalarımı hafif hafif ileri geri oynatıyor, sikleri sırayla içime alıp çıkarıyordum. Ohhhh siklerini sağıyordum onların sevgilim... Kocaman Yunanlı siklerini, amımla ve götümle sağıyordum... Ohhhh çok güzeldi sevgilim... Bir bilebilsen ne kadar güzeldi... Ama ikisi birden bellerini içime fışkırtmaya başladıklarında daha da müthiş oldu... Ohhh sevgilim, biri amıma, öbürü götüme fışkırtıyordu bellerini... Karnımın içi Yunanlı belleriyle doluyordu... Ohhhh sevgilim... Ohhhh... Ohhhhh... Ohhhhh..."

Belim, sikimin tepesindeki delikten öyle bir şiddetle fışkırdı ki, havada en az üç-dört metre gidip halının üstüne yağmaya başladı. Yine çıldırtmıştı beni karım. Sik delisi karım, beni zevkten delirtmişti yine. Telefondan kulağıma gelen derin soluklar, onun da belini getirdiğini anlatıyordu bana. Bir süre ikimiz de soluklandık. Tanrım, bu inanılmaz güzel, inanılmaz sik kaldırıcı, sikilmeye inanılmaz boyutta doymayan çılgın kadını ne kadar çok seviyordum.

Report Story

bymofilius© 15 comments/ 20014 views/ 3 favorites

Share the love

Tags For This Story

Report a Bug

1 Pages:1

Please Rate This Submission:

Please Rate This Submission:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Please wait
Favorite Author Favorite Story

hearticeandfire34, askwolf123 and 1 other people favorited this story! 

Recent
Comments
by Anonymous

If the above comment contains any ads, links, or breaks Literotica rules, please report it.
by birkar03/26/19

Benim karımda tek başına tatil yaptı

Karım, muhteşem güzel yüzlü , iri göğüslü ve iri kalçalı bir afettir.
Yatakta başlayan fantezilerimiz , karımın dar ve ince kıyafetler giymesiyle sokaklara taşındı.

Bir önceki yılmore...

If the above comment contains any ads, links, or breaks Literotica rules, please report it.

Show more comments or
Read All 15 User Comments  or
Click here to leave your own comment on this submission!

Add a
Comment

Post a public comment on this submission (click here to send private anonymous feedback to the author instead).

Post comment as (click to select):

Refresh ImageYou may also listen to a recording of the characters.

Preview comment

Forgot your password?

Please wait

Change picture

Your current user avatar, all sizes:

Default size User Picture  Medium size User Picture  Small size User Picture  Tiny size User Picture

You have a new user avatar waiting for moderation.

Select new user avatar:

   Cancel